Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Payment
pl: Płatność

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Complete
pl: Zakończone

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Merchant ID
pl: ID sprzedawcy

en: Confirmed
pl: Potwierdzone

en: Delivery date
pl: Data dostarczenia

en: You will be redirected to the off-site payment server to authorize the payment.
pl: Zostaniesz przekierowany poza stronę na serwer płatności aby płatność została autoryzowana.
