Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Continue
ro: Continuare

en: Payment
ro: Plată

en: Pending
ro: În așteptare

en: Complete
ro: Finalizat

en: Delivery date
ro: Dată livrării
