Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Continue
ru: Продолжить

en: Payment
ru: Оплата

en: Pending
ru: В ожидании

en: Complete
ru: Завершён

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Merchant ID
ru: Мерчант ID

en: Confirmed
ru: Подтверждено

en: Delivery date
ru: Дата доставки

en: You will be redirected to the off-site payment server to authorize the payment.
ru: Вы будете перенаправлены на платёжный сервер за пределами сайта для авторизации оплаты.
