Checkout.fi for Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Continue
uk: Продовжити

en: Payment
uk: Оплата

en: Pending
uk: Очікування

en: Complete
uk: Завершене

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: Confirmed
uk: Підтверджено

en: Passphrase
uk: Пароль

en: Delivery date
uk: Дата доставки

en: Interrupted
uk: Перервано

en: You will be redirected to the off-site payment server to authorize the payment.
uk: Ви будете переспрямовані на платіжний сервер поза сайтом для авторизації платежу.

en: Held
uk: Призупинено
