Payment credit card (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Payment
ca: Pagament

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: December
ca: desembre

en: Start date
ca: Data d'inici

en: Expiration
ca: Venciment

en: Switch
ca: Canvia

en: Card type
ca: Tipus de targeta

en: Card owner
ca: Titular de la targeta

en: Card number
ca: Número de targeta
