Payment credit card (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Payment
el: Πληρωμή

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Expiration
el: Λήξη

en: You have entered an invalid credit card number.
el: Έχετε εισάγει έναν μη έγκυρο αριθμό πιστωτικής κάρτας.

en: Card type
el: Τύπος κάρτας

en: Card owner
el: Ιδιοκτήτης κάρτας

en: Card number
el: Αριθμός κάρτας

en: Issuing bank
el: Τράπεζα έκδοσης

en: MasterCard
el: Mastercard

en: You have entered an expired credit card.
el: Έχετε εισάγει μία πιστωτική κάρτα που έχει λήξει.

en: You have entered an invalid card security code.
el: Έχετε εισάγει έναν λανθασμένο κωδικό ασφαλείας για την πιστωτική κάρτα.

en: Your have entered an invalid start date.
el: Έχετε εισάγει μία λανθασμένη ημερομηνία έναρξης.
