Payment credit card (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Payment
et: Maksmine

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Expiration
et: Aegumine

en: Switch
et: Vaheta

en: Card type
et: Kaardi tüüp

en: Card owner
et: Kaardi omanik

en: Card number
et: Kaardi number
