Payment credit card (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Payment
fa: پرداخت

en: January
fa: ژانویه

en: February
fa: فوریه

en: March
fa: مارس

en: April
fa: آوریل

en: May
fa: می

en: June
fa: ژوئن

en: July
fa: ژوئیه

en: August
fa: اوت

en: September
fa: سپتامبر

en: October
fa: اکتبر

en: November
fa: نوامبر

en: December
fa: دسامبر

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: Expiration
fa: انقضا

en: Visa
fa: ویزا

en: You have entered an invalid credit card number.
fa: شماره کارت اعتباری وارد شده معتبر نمی‌باشد.

en: Card type
fa: نوع کارت اعتباری

en: Card owner
fa: صاحب کارت

en: Card number
fa: شماره‌ی کارت اعتباری

en: Issuing bank
fa: بانک صادر کننده

en: Security code
fa: کد امنیتی

en: MasterCard
fa: مستر کارت
