Payment credit card (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Payment
fi: Maksu

en: January
fi: Tammikuu

en: February
fi: Helmikuu

en: March
fi: Maaliskuu

en: April
fi: Huhtikuu

en: May
fi: Toukokuu

en: June
fi: Kesäkuu

en: July
fi: Heinäkuu

en: August
fi: Elokuu

en: September
fi: Syyskuu

en: October
fi: Lokakuu

en: November
fi: Marraskuu

en: December
fi: Joulukuu

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: Switch
fi: Vaihda

en: You have entered an invalid credit card number.
fi: Syöttämäsi luottokortin numero on virheellinen.

en: Card type
fi: Kortin tyyppi

en: Card owner
fi: Kortinhaltijan nimi

en: Card number
fi: Kortin numero

en: Issuing bank
fi: Pankki

en: Security code
fi: Turvakoodi

en: You have entered an expired credit card.
fi: Olet syöttänyt vanhentuneen luottokortin.

en: You have entered an invalid card security code.
fi: Olet syöttänyt virheellisen turvakoodin.

en: Your have entered an invalid start date.
fi: Olet syöttänyt virheellisenä aloitusajankohdan.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
fi: Olet syöttänyt luottokortin numeron jonka tyyppiä ei tueta.

en: Discover Card
fi: Discover
