Payment credit card (7.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (25 entries)

en: Payment
ga: Íocaíocht

en: January
ga: Eanáir

en: February
ga: Feabhra

en: March
ga: Márta

en: April
ga: Aibreán

en: May
ga: Bealtaine

en: June
ga: Meitheamh

en: July
ga: Iúil

en: August
ga: Lúnasa

en: September
ga: Meán Fómhair

en: October
ga: Deireadh Fómhair

en: November
ga: Samhain

en: December
ga: Nollaig

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: Expiration
ga: Dáta as feidhm

en: You have entered an invalid credit card number.
ga: Tá uimhir chárta creidmheasa neamhbhailí curtha isteach agat.

en: Card type
ga: Cineál cárta

en: Card owner
ga: Ainm ar an gcárta

en: Card number
ga: Uimhir an Chárta

en: Security code
ga: Cód slándála

en: You have entered an expired credit card.
ga: Tá sonraí chárta creidmheasa atá imithe in éag curtha isteach agat.

en: You have entered an invalid card security code.
ga: Tá cód slándála (CVV) neamhbhailí curtha isteach agat.

en: You have entered an invalid issue number.
ga: Tá uimhir eisithe neamhbhailí curtha isteach agat.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
ga: Tá uimhir curtha isteach agat de chárta creidmheasa nach nglactar leis ar an suíomh seo.

[ctx: credit card issue number for card types that require it]
en: Issue number
ga: Uimhir eisiúna
