Payment credit card (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Payment
gl: Pagamento

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Mai

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: Switch
gl: Cambiar

en: Card type
gl: Tipo de tarxeta

en: Card number
gl: Número de tarxeta
