Payment credit card (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: January
hi: जनवरी

en: February
hi: फरवरी

en: March
hi: मार्च

en: April
hi: अप्रैल

en: May
hi: मई

en: June
hi: जून

en: July
hi: जुलाई

en: August
hi: अगस्त

en: September
hi: सितम्बर

en: October
hi: अक्टूबर

en: November
hi: नवम्बर

en: December
hi: दिसम्बर

en: Start date
hi: आरंभ तिथि
