Payment credit card (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Payment
ja: 決済

en: January
ja: 1月

en: February
ja: 2月

en: March
ja: 3月

en: April
ja: 4月

en: May
ja: 5月

en: June
ja: 6月

en: July
ja: 7月

en: August
ja: 8月

en: September
ja: 9月

en: October
ja: 10月

en: November
ja: 11月

en: December
ja: 12月

en: Start date
ja: 開始日

en: Expiration
ja: 有効期限

en: Switch
ja: 切り替え

en: American Express
ja: アメリカンエクスプレス

en: Visa
ja: VISA

en: You have entered an invalid credit card number.
ja: 入力されたカード番号が誤っています。

en: Card type
ja: カードタイプ

en: Card owner
ja: カード所有者

en: Card number
ja: カード番号

en: Issuing bank
ja: 発行金融機関
