Payment credit card (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Payment
lv: Maksājums

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: You have entered an invalid credit card number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu kredītkartes numuru.

en: Card type
lv: Kartes tips

en: Card owner
lv: Kartes īpašnieks

en: Card number
lv: Kartes numurs

en: Issuing bank
lv: Izdevējbanka
