Payment credit card (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Payment
sv: Betalning

en: January
sv: januari

en: February
sv: februari

en: March
sv: mars

en: April
sv: april

en: May
sv: maj

en: June
sv: juni

en: July
sv: juli

en: August
sv: augusti

en: September
sv: september

en: October
sv: oktober

en: November
sv: november

en: December
sv: december

en: Start date
sv: Startdatum

en: Expiration
sv: Utgångsdatum

en: Switch
sv: Byt

en: You have entered an invalid credit card number.
sv: Du har angivit ett ogiltigt kontokortsnummer.

en: Card type
sv: Korttyp

en: Card owner
sv: Kortägare

en: Card number
sv: Kortnummer

en: Issuing bank
sv: Utgivande bank
