Payment credit card (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Payment
tr: Ödeme

en: January
tr: Ocak

en: February
tr: Şubat

en: March
tr: Mart

en: April
tr: Nisan

en: June
tr: Haziran

en: July
tr: Temmuz

en: August
tr: Ağustos

en: September
tr: Eylül

en: October
tr: Ekim

en: November
tr: Kasım

en: December
tr: Aralık

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Expiration
tr: Son Kullanma Tarihi

en: Switch
tr: Değiştir

en: American Express
tr: Amerikan Express

en: You have entered an invalid credit card number.
tr: Yanlış bir Kredi Kartı numarası girdiniz.

en: Card type
tr: Kart türü

en: Card owner
tr: Kart sahibi

en: Card number
tr: Kart numarası

en: Issuing bank
tr: Veren banka
