Payment credit card (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Payment
vi: Thanh toán

en: January
vi: Tháng 1

en: February
vi: Tháng 2

en: March
vi: Tháng 3

en: April
vi: Tháng 4

en: May
vi: Tháng 5

en: June
vi: Tháng 6

en: July
vi: Tháng 7

en: August
vi: Tháng 8

en: September
vi: Tháng 9

en: October
vi: Tháng 10

en: November
vi: Tháng 11

en: December
vi: Tháng 12

en: Start date
vi: Ngày bắt đầu

en: Switch
vi: Chuyển

en: You have entered an invalid credit card number.
vi: Bạn đã nhập số thẻ tín dụng không hợp lệ.

en: Card type
vi: Loại thẻ

en: Card owner
vi: Chủ thẻ

en: Card number
vi: Số thẻ

en: Issuing bank
vi: Ngân hàng phát hành
