Payment credit card (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Payment
cs: Platba

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Kvě

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: Start date
cs: Datum začátku

en: Expiration
cs: Platnost do

en: You have entered an invalid credit card number.
cs: Bylo zadáno neplatné čislo kreditní karty.

en: Card type
cs: Typ karty

en: Card owner
cs: Vlastník karty

en: Card number
cs: Číslo karty

en: Issuing bank
cs: Banka, která kartu vystavila

en: You have entered an expired credit card.
cs: Zadali jste platební kartu, která je po datu expirace.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
cs: Vyplnili jste číslo kreditní karty v nepodporovaném formátu.
