Payment credit card (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Payment
id: Pembayaran

en: January
id: Januari

en: February
id: Februari

en: March
id: Maret

en: May
id: Mei

en: June
id: Juni

en: July
id: Juli

en: August
id: Agustus

en: October
id: Oktober

en: November
id: Nopember

en: December
id: Desember

en: Start date
id: Tanggal mulai

en: Switch
id: Alihkan
