Payment credit card (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: January
is: janúar

en: February
is: febrúar

en: March
is: mars

en: April
is: apríl

en: May
is: maí

en: June
is: júní

en: July
is: júlí

en: August
is: ágúst

en: September
is: september

en: October
is: október

en: November
is: nóvember

en: December
is: desember

en: Start date
is: Hefst þann:

en: Card type
is: Kortategund

en: Card owner
is: Eigandi korts

en: Card number
is: Kortanúmer

en: Issuing bank
is: Útgáfubanki

en: Security code
is: Öryggiskóði
