Payment credit card (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Start date
lt: Pradžios data

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Switch
lt: Perjungti

en: You have entered an invalid credit card number.
lt: Įvedėte klaidingą kreditinės kortelės numerį.

en: Card type
lt: Kortelės tipas

en: Card owner
lt: Kortelės savininkas

en: Card number
lt: Kortelės numeris

en: Issuing bank
lt: Leidimo bankas

[ctx: credit card issue number for card types that require it]
en: Issue number
lt: Išdavimo numeris
