Payment credit card (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Payment
oc: Pagament

en: January
oc: Genièr

en: February
oc: Febrièr

en: March
oc: Març

en: April
oc: Abril

en: May
oc: Mai

en: June
oc: Junh

en: July
oc: Julhet

en: August
oc: Agost

en: September
oc: Setembre

en: October
oc: Octobre

en: November
oc: Novembre

en: December
oc: Decembre

en: Start date
oc: Data de començament

en: Expiration
oc: Expiracion

en: Switch
oc: Cambiar
