Payment credit card (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Payment
ro: Plată

en: January
ro: Ianuarie

en: February
ro: Februarie

en: March
ro: Martie

en: April
ro: Aprilie

en: May
ro: Mai

en: June
ro: Iunie

en: July
ro: Iulie

en: September
ro: Septembrie

en: October
ro: Octombrie

en: November
ro: Noiembrie

en: December
ro: Decembrie

en: Start date
ro: Data de început

en: Expiration
ro: Data expirării

en: Switch
ro: Comută

en: You have entered an invalid credit card number.
ro: Aţi introdus un număr de card de credit invalid.

en: Card type
ro: Tip de card

en: Card number
ro: Număr card

en: You have entered an expired credit card.
ro: Ați introdus un card de credit expirat.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
ro: Ați introdus un număr de card de credit a unui tip de card neacceptat.
