Payment credit card (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Payment
sk: Platba

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

en: Start date
sk: Dátum od

en: Expiration
sk: Expirácia

en: Switch
sk: Prepnúť

en: You have entered an invalid credit card number.
sk: Vložili ste nesprávne číslo kreditnej karty.

en: Card type
sk: Typ karty

en: Card owner
sk: Vlastník karty

en: Card number
sk: Číslo karty

en: Issuing bank
sk: Kartu vydala banka

en: You have entered an expired credit card.
sk: Zadali ste kartu, ktorej platnosť vypršala.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
sk: Zadali ste číslo karty nepodporovaného typu.
