Payment credit card (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: May
th: พ.ค.

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Expiration
th: วันหมดอายุ

en: You have entered an invalid credit card number.
th: คุณใส่หมายเลขบัตรเครดิตไม่ถูกต้อง

en: Card type
th: ชนิดบัตร

en: Card owner
th: เจ้าของบัตร

en: Card number
th: หมายเลขบัตร
