Payment for Webform (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Currency
fa: واحد پول

en: Payment
fa: پرداخت

en: Payment methods
fa: روش‌های پرداخت

en: Line items
fa: آیتم‌های خطی
