Payment for Webform (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Currency
fi: Valuutta

en: Payment
fi: Maksu

en: Payment methods
fi: Maksutavat

en: Line items
fi: Tuoterivit
