Payment for Webform (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Currency
it: Valuta

en: Payment
it: Pagamento

en: Payment methods
it: Metodi di pagamento

en: Line items
it: Righe
