Payment for Webform (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Currency
nl: Valuta

en: Payment
nl: Betaling

en: Payment methods
nl: Betaalwijzen

en: Line items
nl: Factuurregels

en: Payment statuses
nl: Betaalstatussen

en: Payment reference
nl: Betalingsreferentie

en: Your payment is %status. You can now <span class="paymentreference-window-close">close this window</span>.
nl: Uw betaling is %status. U kunt <span class="paymentreference-window-close">dit venster sluiten</span>.
