Payment for Webform (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Currency
ru: Валюта

en: Payment
ru: Оплата

en: Payment methods
ru: Методы оплаты

en: Line items
ru: Позиции заказа
