Payment for Webform (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Currency
hu: Pénznem

en: Payment
hu: Fizetés

en: Payment methods
hu: Fizetési módok

en: Line items
hu: Tételek
