Payment for Webform (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Currency
de: Währung

en: Payment
de: Zahlung

en: Payment methods
de: Zahlungsmethoden

en: Line items
de: Positionen
