Payment for Webform (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Currency
ja: 通貨

en: Payment
ja: 決済

en: Payment methods
ja: 決済方法

en: Line items
ja: 品目
