Payment for Webform (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Currency
sv: Valuta

en: Payment
sv: Betalning

en: Payment methods
sv: Betalningsmetoder

en: Line items
sv: Varuartiklar
