Payment for Webform (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Currency
da: Valuta

en: Payment
da: Betaling

en: Payment methods
da: Betalingsmetoder

en: Line items
da: Varelinjer
