Payment for Webform (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Currency
es: Moneda

en: Payment
es: Pago

en: Payment methods
es: Medios de pago

en: Line items
es: Líneas de pedido
