Payment for Webform (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payment methods
lt: Mokėjimo būdai

en: Line items
lt: Linijos elementai
