Payment for Webform (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Currency
pl: Waluta

en: Payment
pl: Płatność

en: Payment methods
pl: Metody płatności

en: Line items
pl: Pozycje zamówienia

en: Payment !pid
pl: Płatność !pid

en: Payment statuses
pl: Statusy płatności
