Payment for Webform (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Currency
tr: Para birimi

en: Payment
tr: Ödeme

en: Payment methods
tr: Ödeme yöntemleri

en: Line items
tr: Ürün kalemleri
