Payment for Webform (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Currency
cs: Měna

en: Payment
cs: Platba

en: Payment methods
cs: Způsoby platby

en: Line items
cs: Řádkové položky
