Payment for Webform (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Payment methods
el: Τρόποι πληρωμής

en: Line items
el: Στοιχεία γραμμής
