Payment for Webform (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Currency
gl: Divisa

en: Payment
gl: Pagamento

en: Payment methods
gl: Formas de pago

en: Line items
gl: Liñas de pedido
