Payment for Webform (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Currency
uk: Валюта

en: Payment
uk: Оплата

en: Payment methods
uk: Способи оплати

en: Line items
uk: Позиції обліку
