Payment for Webform (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Payment
pt: Pagamento

en: Payment methods
pt: Métodos de Pagamento

en: Line items
pt: Itens da fatura

en: @name (amount)
pt: @name (quantidade)
