Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: settings
cy: gosodiadau

en: Payment
cy: Taliad

en: Payment method
cy: Dull taliad
