Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Payment method
el: Τρόπος πληρωμής

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
