Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: settings
id: pengaturan

en: Payment
id: Pembayaran

en: Payment method
id: Metode pembayaran

en: Machine name
id: Nama mesin
