Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: settings
it: impostazioni

en: Payment
it: Pagamento

en: Payment method
it: Metodo di pagamento

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
