Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: settings
ja: 設定

en: Payment
ja: 決済

en: Payment method
ja: 決済方法

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: @title settings
ja: @title 設定
