Pay.nl Payment (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: settings
ka: პარამეტრები
